Merereisid päikeseloojangus

Jenny Kruse merereis päikeseloojangus Pärnu lahel 

Päikeseloojangureis Pärnu lahel
Jenny Kruse merereisid päikeseloojangus

See merereis sobib hästi romantikutele. Lahel avaneb lummav vaade suvisele rannale ja sadamatele, õhtuti naudime päikeseloojangut ja linnatulesid. Laseme tuulel ja lainetel end kanda ning lülitame end kõigest välja.  Meie ristluslaeval ootavad Sind soe jook ja kaunis muusika, sõbralik meeskond ja võimalus nautida arhailise meresõidu rikkalikke võimalusi. See on merereis, mida Sa ei unusta!

Millal?

Jenny Kruse merereisid päikeseloojangus toimuvad  Pärnu lahel juulis, augustis ja septembris, broneerime laeva kuni 12 liikmelisele grupile soovitud kellaajal ja kuupäeval.

Meie poolt väljakuulutatud kuupäevadel, ootab laev Sind kai ääres kindlasti juba 15 minutit enne sõidu algust.

Fotosessioonid Jenny Kruse pardal
Foto: Paul Meiesaar. Modellid: Martin ja Gerli Kai Traksmann

Kus ja millal toimub merereis päikeseloojangus: 

Jenny Kruse merereis päikeseloojangus toimub juulis, augustis ja septembris Pärnu lahel

Kui palju maksab merereis päikeseloojangus:

Broneeringuga kuni 12 in grupi sõit 300 eur, meie poolt väljakuulutatud kuupäevadel sõidule registreerides on hind reisijapõhine.

Kuidas riidesse panna:

Merereis päikeseloojangus on mõnusja mugav kui seljas on soe, pigem talvine vorm. Nii kummaline kui see ka ei tundu, siis isegi kui kaldal on imeilus ja hästi soe suveõhtu, tuleb merel jahedus kallale. Tuulise ilmaga nõuab see kindlasti pleedi, veel parem joppi. Pakume küll sooja kohvijooki, aga pange ikka soojalt riidesse. Vähemaks saab alati võtta. Me soovime, et te saaksite sõitu nautida ja oleme varunud hulga sooje tekke, aga sellest võib jääda väheks, kui reisijaid on rohkem. Ja augustikuised merereisid päikeseloojangus on head kingitused Pärnus veedetud puhkuse lõpetamiseks.

Kuidas reisile saab:

Jenny Kruse päikeseloojangureisile pääseb ainult eelbroneeringuga! Broneeri reis läbi visitpärnu lehekülje broneerimisvormi