Jüngritena paadis!

Merereisid Jenny Kruse pardal

 

Miks mitte korraldada suvel üks jumalateenistus hoopis mere peal? Ka Jeesus õpetas oma jüngreid sageli just merel paadiga teisele kaldale purjetades.

Või viia oma koguduse sõbrad, Alfa kursusel osalejad, eakad koguduseliikmed, pühapäevakooli lapsed või koguduse noored suvel Pärnu lahele purjetama? Kõlab nagu hea mõte? 🙂

Pakume kogudustele võimalust rikastada oma tähtpäevi ja evangeelseid sündmusi merereisiga meie vanaaegsel purjelaeval.

  • Jumalateenistused, piiblitunnid või palvekoosolekud merel

  • Perepäevad

  • Koguduse tööharude juhtidele motivatsiooni- ja õppereis Pärnu lahel koos Pärnu koguduste külastamisega

  • Pühapäevakooli või noortegrupi väljasõit

  • Alfa kursuse väljasõit

 

Misjonilaev Jenny Kruse soovib olla abivalmis ja usaldusväärseks partneriks Eestimaa kristlikele kogudustele, et üheskoos viia head sõnumit kõikidele rahvastele ja täita nii Kristuse antud Suurt Misjonikäsku.

Rõõmusta oma kogudust või oma kogukonda elamusliku merereisiga Jenny Kruse pardal ning broneeri reis juba täna, sest Eestimaa suvi on lühike!

Kirjuta meile ja küsi vabu kuupäevi ning hinnapakkumist või broneeri merereis SIIN!

 

Kogudused soovitavad meid!

Merereisid Jenny KRusel

Tallinna Oleviste kogudus – “Üks noorte ja täiskasvanute mereseiklus mahutas 34 osalejat ning nendel osales kokku ligi 90 inimest, kellest hinnanguliselt kolmandik olid kogudusele võõrad või kaugeks jäänud. Nendest oli meil väga hea meel ja mitmed olid tänulikud võimaluse eest meiega liituda. Oleme Jumalale tänulikud, et vaatamata ootamatutele olukordadele, õnnistas ta meie tööd ja lasi meie igatsustel täide minna. Samuti selle eest, et piletitega sõidud teenisid oma kulud 90% ulatuses tasa. Oleme veendunud, et taolisel misjoniprojektil on potentsiaali ka edaspidi.” Loe pikemalt siit