Aita Jenny Krusel kasvada misjonilaevaks!

Kingsfleet

Jenny Kruse purjekas misjonilaevaks!

Jenny Kruse on purjekas, mille suur visioon on olla misjonilaev, Pärnus aastast 2012! Kuulume koos  erinevate purjelaevadega rahvusvahelisse  Kings Fleet laevastikku

Jenny Kruse Räimewest 2017
T. Mitt foto Jenny Kruse misjonist Räimewest 2017

Tahame sõita ja kuulutada evangeeliumit nii Pärnu lahes kui kõigis Eesti sadamates. Meie meeskond on praegu pisike, unistused on suuremad. Oleme tänulikud iga annetuse eest, kuid omaltpoolt pakume teile endile võimalust  kogeda ise misjonilaeva elu, seda üles ehitada ja kasvatada.

Kuidas saab purjekast misjonilaev?

Tule ja ole ise osa meremisjonist – sõidame erinevatesse Eesti sadamatesse ja oleme kohal koos Püha Vaimuga. Jenny Kruse meeskond ootab oma ridadesse meresõpradest noori ja vanu, mehi ja naisi üle Eesti. Kui su hinges on misjonitööl koht ja sa merd ei karda, tule pardale. Kui meri pelutab, siis saad kaasa lüüa kaldapealses töös. Võibolla aitab sinu mõtteid ja ideid ellu viia Eesti Kirikute Nõukogu või mõni selle liige.

Me mõistame, et meremeheelu kohe kõigile ei sobi. Esmase kogemuse saamiseks, sobib lühem aeg –  korralda laeval kogustuste suvepäevi või tänuüritusi, sünnipäeva, ristimist või laulatust. Vaata võimalusi meie kodulehel, kus kirjeldame erinevaid rendivõimalusi.

Täida allolev vorm ja pane kirja, millal, kuhu ja millist reisi Sa soovid. Aitame leida ka majutust Pärnus ning korraldada kohtumisi kohalike kogudustega.

Pärast broneeringu kättesaamist saame juba telefonitsi ja kirja teel edasi suhelda, kuidas Sulle ja Su meeskonnale parimal moel kasulik olla. Ootame oma võimalust, et anda panus sinu töös.

Inspireerivate kohtumisteni Jenny Kruse pardal!