Meist

Meie väärtused

Jenny Kruse meeskond on meie peamine väärtus.

Oleme kristlik mittetulundusühing, kelle eesmärgiks on jagada lootust Eestimaa inimestele – eriti neile, kes kogevad elus raskusi, läbikukkumisi, on sõltuvuse või pahede küüsis. Katkisena on valus elada ja katkise inimese kõrval on samuti valus elada. Hea sõnum on see, et Jumal armastab meid ka katkisena ning Ta on valmis aitama meil jälle terveks ja terviklikus saada – kui me lubame Tal seda teha.

Oleme sügavalt veendunud, et Jeesuse Kristuse läbi võib iga inimene kogeda rahu iseendaga, kaasinimestega ja Jumalaga. Iga inimene on loodud, et tunda rõõmu elust ja Elu Andjast, armastada Jumalat, kaasinimesi ja muidugi iseennast. Seda rõõmu ja armastust, lootust ja rahu tahame jagada oma sõpradele, külalistele, klientidele ja koostööpartneritelegi – eelkõige tegudes, aga ka sõnades, kui neid vajatakse.

LAEV

Jenny Kruse on ajalooline  purjelaev, millel on põnev minevik ja rõõmus ning tegus olevik.

Kuigi meie põhitegevus toimub suvel, soovime pakkuda erilisi elamusi ka hooajavälisel ajal. Korraldame elamuslikke merereise ja ekskursioone laevale ja laevaga, pakume sünnipäevade ja kihluspidude tähistamise võimalust ning ainulaadseid fotosessioone. Loe täpsemalt meie teenuste kohta siit.

Meie klientideks on nii kogudused kui kogukonnad, ettevõtted ja mittetulundusühingud üle Eesti.

Jenny Kruse täispurjeis

Kes või mis on Jenny Kruse?

Jenny Kruse on 1944. aastal Taanis, Skagenis valminud ketš-tüüpi kahemastiline purjelaev. Algselt kalalaevana ookeanil purjetanud Jenny ehitati 80ndatel Rootsis Donsö saarel ümber vabaajalaevaks. Kuni 2011. aastani kuulus Jenny Kruse Rootsis asuvale abiorganisatsioonile Shalom.  Sel aastal loodi pastor Alari Allika poolt iseseisev MTÜ Jenny Kruse ning laev osteti Pärnusse misjonilaevaks. Laev sõidab Läänemerel ja kaugemad sadamad mida Eesti lipu all on külastatud, on Rostock Saksamaal ja Nysted Taanis.

Laeva eesmärkideks on

  • tutvustada vanalaevakultuuri,
  • teha misjoni- ja huvireise,
  • pakkuda inimestele elamust, mida on võimalik kogeda ainult merel.

 MEESKOND

Jenny Kruse kapten
A.Adamsoni foto kipper Tarmost

Risto Tamm (juhatuse liige, üldjuhtimine): +372 504 4048, risto@jennykruse.ee

Alari Allikas (juhatuse liige, Rada 61): alari@sv.ee

Venno Slugen (kapten): +372 5553 8682, venno21@gmail.com

Tarmo Mihhailov (kipper): +372 58272382, tarmo@jennykruse.ee

Terje Võrk (turundus, broneeringud): +372 529 6137, info@jennykruse.ee