Reisid õpilastele ja õpetajatele

 Klassireisid purjekal

Kas teadsid, et Daniel Levi üks hittidest, Summer Love, on filmitud just Jenny Kruse peal?

Kui ei usu, vaata ise allolevast videost järgi!

Jenny Kruse kutsub Sind klassiga reisile, klassireisile!

Kooli lõpetamise tähistamise planeerimist tuleb alustada juba esimesel koolipäeval, nii et veel ei ole Sa hiljaks jäänud! 

Jenny Kruse võib koolilõpetajatega teha nii lühema kui pikema kevadise merereisi, näiteks 2 tundi Pärnu lahel või ka kaks päeva meie armsal Kihnu saarel (aitame leida ka majutuse, söögi ja sauna, kui selle vajadusest varakult teada annate).
Kui soovite, saab pardale tellida toitlustuse, pillimehe, õhtujuhi, giidi või eakohase meisterdamise õpitoa. Et saaksite üritust täiega nautida, andke oma soovidest meile varakult teada ja me täidame teie aja. 

daniel levi Jenny kruse

Klassireisi aeg: mai-juuni

Klassireisi kestvus: vastavalt kokkuleppele

Klassireisi sihtkoht: Pärnust Kihnu või Tallinnast Naissaarele või mõni muu kokkulepitud sihtkoht

Klassireisi hind: sõltub sihtkohast ja reisi kestvusest, näiteks 2-päevane reis Kihnu maksab 800.- (Hind ei sisalda majutust Kihnus). 2 tundi Pärnu lahel maksab 250.-

Klassireis: suurepäraselt põhikooli, gümnaasiumi või ülikooli lõpuklassidele/kursustele, kes soovivad üheskoos midagi mäletamisväärset ja elamuslikku ette võtta. Laeval on 13 magamiskohta trümmis ja samapalju laevatekil, aga kas  magamiseks on mõtet laevasõidule minna? Parem teeme tutvust purjekaga, merega – kuidas kõlab väike suplus keset Pärnu lahte?

Küsi lisaks info@jennykruse.ee või telefonil +372 529 6137

Jenny Kruse on alkoholi ja suitsuvaba!

Klassireisi saad kohe broneerida tel 5296137

laevarent, merereisid Pärnus, vaba aeg Pärnus, elamused Pärnus
noored laeval