Jenny Kruse pood laienes internetti

Ahoi! Tule purjetama! Merele Pärnus!

Osta siit! Jenny Kruse poe vanakraam läks internetti, vajuta siia: yaga.ee

Jenny Kruse second-hand

Sellest sügisest on kõigil meie sõpradel võimalik aidata Jenny Kruset üles ehitada ka siis, kui Te kuidagi Pärnusse ei jõua. Ehki Heategevuspood on endiselt avatud Akadeemia 7 ja Suur-Jõe 13, kutsume Teid ka oma kodus meie poodi šoppama.
KUHU?
Vajuta julgesti yaga.ee lingile, see on uus ja tore veebiplatvorm ning meie poe osakond on seal avatud. Natuke võib seda nimetada ka Meie Tallinna filiaaliks, sest Tallinna inimesed võivad kauba kodu lähedal kätte saada.

jenny kruse vanakraam
Veebipoest leiad palju ilusat vanakraami, praegu palju kodukaupa. Dekoratsioonid ja lisandid toote juurde ei kuulu, aga on võimalik, et need ilmuvad meie kaubavalikusse ka. Andke meile julget tagasisidet, milliseid asju tahaksite veebist leida ja ära osta.

Täiendame pidevalt siin olevat kaubavalikut, ärge kurvastage kui mõni ese just ära ostetud on, ikka juhtub.  Kindlasti tuleb müüki midagi sama ilusat ja head.

Teie ostud pakime kindlalt ja turvaliselt. Usume, et kõik õrnad asjad jõuavad teieni tervetena.

Iga toote kohta on poes mitu pilti, mis näitavad seda eset iga kandi pealt, ülevalt ja alt, külje pealt. Kõik ikka selleks, et asjast selge ülevaade oleks.

%d bloggers like this: