Aita Jenny Krusel kasvada misjonilaevaks!

Jenny Kruse misjonilaevaks!

Jenny Kruse on misjonilaev! Tahame sõita ja kuulutada evangeeliumit nii Pärnu lahes kui kõigis Eesti sadamates. Meie meeskond on praegu pisike, unistused on suuremad. Oleme tänulikud iga annetuse eest, kuid omaltpoolt pakume teile võimalust  kogeda ise misjonilaeva elu, seda üles ehitada ja kasvatada. Tule ja ole ise osa meremisjonist – sõidame erinevatesse Eesti sadamatesse ja oleme kohal koos Püha Vaimuga. Jenny Kruse meeskond ootab oma ridadesse meresõpradest noori ja vanu, mehi ja naisi üle Eesti. Kui su hinges on misjonitööl koht ja sa merd ei karda, tule pardale. Kui meri pelutab, siis saad kaasa lüüa kaldapealses töös. Võibolla aitab sinu mõtteid ja ideid ellu viia Eesti Kirikute Nõukogu või mõni selle liige.

Me mõistame, et meremeheelu kohe kõigile ei sobi. Esmase kogemuse saamiseks, sobib lühem aeg –  korralda laeval kogustuste suvepäevi või tänuüritusi, sünnipäeva, ristimist või laulatust. Vaata võimalusi meie kodulehel, kus kirjeldame erinevaid rendivõimalusi.

Täida allolev vorm ja pane kirja, millal, kuhu ja millist reisi Sa soovid. Aitame leida ka majutust Pärnus ning korraldada kohtumisi kohalike kogudustega.

Pärast broneeringu kättesaamist saame juba telefonitsi ja kirja teel edasi suhelda, kuidas Sulle ja Su meeskonnale parimal moel kasulik olla.

Inspireerivate kohtumisteni Jenny Kruse pardal!

Jenny Kruse  misjonilaevaks