Uudised ja reisimuljed

Comments: Comments are Closed

Categories: Uudised

By: admin

Tuulise ilma mõtted

Merevesi on kõrge ja tuul tugev, talv on veel tulemata ja  täna veel pole seda ilusat mereilma. Aga varsti on kevad ja aeg plaanid valmis teha.  Kirjuta info@jennykruse.ee, kui soovid Jenny Krusega sõita!

Suurepärane plaan on sõita merele Jenny Krusega.  Sellesuvisesse plaani võiksid võtta sellise retke, kus saad iseennast ja oma võimeid proovile panna.

Jenny Kruse tegi eelmisel suvel sellise katsetamise sõidu.  Mis me teeme?   Sõidame saarte vahel ja vaatame maailma. Laeval oled meeskonnaliige, kaldal samuti .  Kui hakkama saad, on hea tunne.  Päris ellujäämiskursus ei ole, aga eluga peab hakkama saama.  Õpid palju, nii iseenda kui teiste kohta. Lood endale ehk hoopis uue minapildi? Merel avastamist jätkub.

Meie poolt on laev ja natuke vajalikku meeskonda, tuul ja purjed.  Sina pane oma tiim kokku ja kirjuta , millal ja kuhu tahaksid sõita ning mida selle retkega tõestada.

Võimalikud pealkirjad:  Ellujäämisretk või meeskonnakoolitus, mereröövlite aardejaht või misjonisõit, isad ja pojad, mehed ja meri, karskelt uude aastasse

 

Jenny Kruse

 

Siin ka head lugemist motivaator.ee lehelt, kuidas  ja mida silmas pidada hea meeskonnakoolituse läbiviimiseks.

5 olulist tähelepanekut:

  • Jäta meeskonnad samaks, mis kontoris
  • Ära pane meeskondi omavahel konkureerima
  • Ole juhina päeva jooksul eeskujuks
  • Ära aja segi meeskonnakoolitust ja pidu
  • Võta kõik õpitud põhiprintsiibid meeskonnakoolituselt kaasa ja tuleta oma inimestele regulaarselt meelde, kuidas need printsiibid igapäevatöös väljenduvad.

Comments are currently closed.